Na kávičku

Na kávičku#7 - Šikana ve školství

15. prosince 2017 v 18:54 | B.
Po dlouhé době sepisuji delší článek, tentokrát na téma šikana. Možná se budu v určitých částech parafrázovat z minulého článku, nicméně tady bych chtěla rozebrat věci, o kterých se příliš nemluví a to je šikana ze strany učitelů, profesionální deformace či chování, které není na místě (né vše bych zařadila zrovna do šikany, aby se toho někdo nechytl). Sepíšu tu své zkušenosti a opět opakuji, že ne vše zařazuji do nějaké extra šikany :).
Hodně se tu zaměřuji na zdravotní školu, o hubnutí tu není nic a článek je velmi dlouhý, ale myslím si, že by někoho z vás mohl zajímat.

Na kávičku#6 - Bububu, moje zkušenosti s nadpřirozenem

22. června 2017 v 16:35 | B.

Tohle téma jsem "slibovala" už nějaký ten pátek. Opět to bude vybočení od tématu tohoto blogu, takže žádná snaha o to zhubnout atd. Teď vám chci předložit moje zkušenosti s nadpřirozenem a důvody, proč v tyto věci věřím, protože bych si troufla říct, že mám celkem bohaté zkušenosti. Asi to nečtěte v noci. Jdeme na to :D.

Na kávičku#5 - Špatná psychika = špatné tělo část 1.

11. února 2017 v 19:16 | B.

Nevěděla jsem, jak to jinak jednodušeji nazvat. Dokopala jsem se tedy sepsat můj příběh, jak vše ohledně tloustnutí a cvičení začalo. U mě to možná nebude takové divoké, nicméně největším faktorem, který se na mé váze podílel, byla určitě psychika.
V tomto textu bude obsaženo vlastně skoro celé moje dětství a dokonce i minulost v blogování. Tak si vezměte něco dobrého k jídlu, něco k pití a můžeme se do toho pustit. Opět nic pro ty, kteří neradi čtou :).
Článek bude na dva díly, protože je toho moc, co chci napsat.

Na kávičku#4 - Vánoce u B.

23. prosince 2016 v 12:07 | B.


Do Vánoc zbývá ještě pár dní, ale jelikož venku nádherně chumelí a já jsem nemocná, je rozhodnuto napsat tento článek, který chci vydat den před Vánoci, tudíž jestli toto čtete, znamená to, že již zítra nás čeká Štedrý den :).
Tenhle článek bude pro ty, kteří rádi čtou a pro ty, které zajímá, jak svátky probíhají u někoho jiného.

Na kávičku#2 - Noční děsy

1. srpna 2016 v 14:54 | B.


Pojďme si chvíli odpočinout od všech těch věcí kolem hubnutí. Mám tady slíbené téma, které Vás některé zajímalo. Tím tématem jsou moje noční můry, které mě provázejí celým mým životem. Článek bude docela dlouhý, takže pochopím, když se to nebude nikomu chtít číst, ale některé to zajímalo.
První článek v této rubrice se hubnutí týká, najdete →zde
A teď už pojďte na moment nahlédnout do mé hlavy :).

Na kávičku#1 - Zdravě za svým snem

24. července 2016 v 11:49 | B.


Tak a máme tu první téma, které bych s Vámi chtěla nějak více rozebrat. Jedná se pouze a čistě můj názor. Byla bych nerada, kdyby si někdo článek níže bral osobně. Absolutně tím nechci nikoho urazit, ale spíše některé slečny, které tápají, dovést na správnou cestu k cíli.

 
 

Reklama