Druhý Deník

21.1. 2018

Včera v 23:39 | B.

15.1.2018

15. ledna 2018 v 17:26 | B.
30 minut před snídaní pomerančový džus s vodou
Snídaně: celozrnná houska, Gervais, šunka vysokoprocentní, mix salát
Oběd: brambory, kuřecí maso, jeden a půl lžičky majonézy
Svačina: pufovaný chléb (2ks), Gervais, mix salát, strouhaná mrkev s citronem
Večeře: kuřecí maso, zelenina, basmati rýže
Ostatní: Omega3, CLA, Thermopure (před cvičením). vitamíny
Pohyb: Jillian Michaels 1.level, 20 minut rotoped, 15 minut skoky na trampolíně

11.1. 2018

11. ledna 2018 v 12:52 | B.
Snídaně: míchaná vajíčka 2ks, cereální knackebrot, salát
Oběd: kuřecí roláda, rýže Basmati
Svačina: pufovaný chléb, Gervais, salát, sýr
Večeře: kuřecí maso se šunkou, brambory

8.1. 2018

8. ledna 2018 v 0:18 | B.
Snídaně: celozrnná houska, vysokoprocentní šunka, Gervais sýr, okurka
Svačina: bílý jogurt s müsli, mandarinka
Oběd: kuřecí maso, pórek, tarhoňa (♥♥♥)
Svačina: mandarinka, pufovaný chleba, Gervais sýr
Večeře: losos, brambory, zelenina (mix salát rukola, polníček, řepa)
2. večeře: pufovaný chleba, gervais, mix salát rukola, polníček, řepa

5.1. 2017

5. ledna 2018 v 19:05 | B.
Snídaně: celozrnná houska, Lučina, 1 vejce na tvrdo (0,5l 100% jablečný džus s vodou)
Oběd: celozrnné špagety se špenátem a šunkou (trocha smetany 12%)
Svačina: 2 pufované chlebíky s Lučinou, 1 mandarinka
Večeře: hovězí mleté maso, brambory, zelenina

Šťastný N(n)ový roky 2018!

1. ledna 2018 v 23:37 | B.
Ještě jednou Vám všem chci popřát šťastný N(n)ový rok 2018, aby byl tento rok lepší, než předešlý. Tento rok jsem neměla připravena žádná předsevzetí, ale silvestrovská noc to vše tak nějak změnila.

Teď trochu odbočím a zeptám se - Jaký jste měli letošní Silvestr? U mě bohužel letos nic moc, navíc se klasicky, jako každý rok, něco pokazilo.
Měla jsem na výběr dvě možnosti, buď chata v jisté vesnici a nebo jít na house party kousek od mého domu. Byla jsem už na 100% přesvědčená, že půjdu raději na house party, kamarádi mi z chaty ale poslali taxíka, za což jsem jim vděčná a jsem ráda, že mám takové kamarády. Ale...

Na chatě byli úplně všichni v páru a já byla sama bez partnera, takže jsem si připadala trochu hloupě a nešlo mi se tolik bavit, jako obyčejně. Jak večer postupoval, některé páry se rozhádaly, což kazilo atmosféru. Nakonec musím říct, že jsem se nejvíce bavila až když jsme zalezli do spacáků. Ležela jsem vedle mé kamarádky s kamarádem, kteří tvoří pár (málo místa na spaní).

Hodně jsme si povídali o vztazích, včetně kamarádové ex a mého ex. Dozvěděla jsem se, že na tom byl chudák úplně stejně, jako já na tom byla s ex, akorát on to vydržel ještě o dva roky déle.
Po delší době přemlouvání jsem z něj vypáčila nějaké informace právě o bývalém a přísahám, že se mi zvedl tak neskutečně žaludek, že mě to zvedlo ze spacáku. Vážně nechápu, jak někdo takový vůbec může se svým svědomím žít a věci o něm mě nepřestanou nikdy překvapovat, protože do něj by to nikdo neřekl, kdo ho více nezná.

Po té určité informaci jsem se vážně málem pozvracela, jak se mi udělalo špatně. Ale zároveň se ve mně něco zlomilo, ani neumím ten pocit popsat a od té chvíle mám zvláštní pocit. Něco mě neskutečně posílilo a srazilo zároveň (trocha oxymóronu).
Povídali jsme si dál a já si uvědomila, že ten můj kamarád je přesně to, co já hledám - v životě by nedokázal být své přítelkyni nevěrný. Je zadaný a oběma to moc přeju, ale zároveň trochu závidím :D.

Nicméně zpět k věci. Tak nějak jsem se rozhodla, že už nebudu ten "hodný idiot", co jsem bývala. Nebudu odpouštět lidem, kteří si to absolutně nezaslouží a tento rok na sobě budu tvrdě dřít. Tak nějak cítím, že tenhle rok to půjde. Nechci se ani obracet zpět na rok 2017, nejraději bych se zpětně profackovala za to, jak moc hloupá jsem byla. A já už vím, že tohle nikdy nedovolím.
Chápu, že to někomu může znít jako klišé, ale tak to zkrátka cítím. A věřím (vím), že tenhle rok bude mnohem a MNOHEM lepší :).

Mimochodem, ode dneška mohu konečně zapisovat do fitness diáře, který jsem si koupila. Jsem z něj naprosto nadšená a doporučuji všem :).


27.12. 2017

27. prosince 2017 v 18:04 | B.

! REKONSTRUKCE DESIGNU !
Tak a už je po všem, letošní Vánoce utekly opravdu rychle, ani jsem se nestačila vzpamatovat a je to vše pryč :/.

Veselé Vánoce 2017

23. prosince 2017 v 14:49 | B.

20.12. 2017

20. prosince 2017 v 13:56 | B.
Snídaně: celozrnný toast, mozarella, rajčata
Svačina: řecký jogurt, musli s konopným semínkem
Oběd: hrách a kroupy, uzené maso, vajíčko
Svačina: pufovaný chléb, Gervais, šunka
Večeře: brambory a kuřecí maso s mrkví

Tak už jenom čtyři dny a máme tu Štědrý den, neskutečně rychle to letí. Od zítra až do pondělí nastávájí nezdravé dny a nedodržování stravy kvůli návštěvám atd., vážně by mi bylo trapné odmítat. Vánoce jsou jednou za rok, takže mi to nevadí, tak či tak jsem odhodlaná obléct v létě vysněnou dolly sukni.

12.12. 2017

12. prosince 2017 v 16:40 | B.
Zase jsem se tak trochu s psychikou dostala do bodu, v jakém jsem byla v prváku na střední škole, což není zrovna výhra a opět se to kvůli škole děje. Vážně jsem ráda, že jsem se rozhodla tak, jak jsem se rozhodla, už ani nemám chuť se tam jít s kýmkoliv loučit.
 
 

Reklama