Bodies

Alice Clare inspiration/proměna

3. ledna 2018 v 23:43 | B.
Tak vám představuji jednu z mých nejoblíbenějších "fitnessek" na instagramu. Objevila jsem ji nedávno a musím říct, že její proměna je ohromující. Vytrvala a vyplatilo se :). Má u mě velký obdiv, že se vypracovala až takto daleko.

Instagram: aliceblows

Keilah inspiration

3. září 2017 v 15:20 | B.
Krásnou, již zářijovou neděli všem! :)
Přináším další mou oblíbenkyni na instagramu a tou je Keilah. Spíše pro ty, kterým se líbí hodně štíhlounká drobná postava :).

In love inspiration

14. srpna 2017 v 13:49 | B.
Mám nějaký splín, nebo co :D. Po dlouhé době přináším inspiračku, tentokrát "fit" párů, vybrala jsem z instagramové stránky couplegoals.
Jaký je vůbec váš typ na chlapy? Já se přiznám, že už od neurčité doby mám ráda, když má chlap delší vlasy, málokdy se mi líbí s kratšími. Takže od malička jsem milovala z Harryho Pottera Luciuse Malfoye atd. Taky miluju, když má chlap na ruce žíly a má široká ramena. Totálně ale nesnáším, když má chlap kníra - pro mě nejvíc odpuzující záležitost :D.

Letní inspirace

8. června 2017 v 12:04 | B.
Po tisíci letech další inspiračka, tentokrát letní, menší motivace do plavek :). Já už to bohužel do léta nestihnu, ale věřím, že někteří z vás ano :). Chystáte se letos někam k moři nebo kamkoliv jinam na dovolenou? Já letos asi jenom Morava a festival :D. Nejdále jsem byla v Chorvatsku a poslední roky pořád na tom stejném místě. Jednou bych chtěla někam letět, jenomže mám hrůzu z létání, tak snad to někdy překonám :).
Za mě poslední zase topovka - jsem na ty zadky prostě :D!

P.S. Děkuji všem u minulého článku za reakce, vážím si každého názoru! :)

Motivační mix

13. dubna 2017 v 13:36 | B.

Tak po X době motivační mix, všehochuť :).

Proměny

9. března 2017 v 17:28 | B.

Hannah Polites inspiration

7. února 2017 v 14:12 | B.


Další fitnessačka z instagramu, tentokrát Hannah. Musím říct, že postavu má opravdu nádhernou, nedávno porodila mimčo a postavu má stejně úžasnou, klobouk dolů.
Nicméně musím říct, že jinak mi je ta slečna hrozitánsky v obličeji nesympatická, nemůžu si pomoct :D.

Instagram: hannahpolites

Deborah inspiration

22. ledna 2017 v 13:56 | B.

Tak zase další inspirace, tentokrát s Deborah :).

Instagram: Deborah_tmz

Fashion/outfits motivation

14. ledna 2017 v 12:22 | B.
Slibovaná motivačka, tentokrát na téma různých outfitů :). Poslední dobou se na takové fotky ráda dívám, těším se, až si budu moct toto dopřát. Hlavně miluju první fotku :D.

Anllela Sagra inspiration

21. prosince 2016 v 15:04 | B.
Opět motivačka z instagramu Anllely, kterou sleduji :). Postava se mi líbí, ale co se mi opravdu nelíbí a nikdy se mi nelíbilo, je vypracované břicho. Nevím, líbí se mi spíše mírně vyrýsované břicho :).

Instagram: anllela_sagra


 
 

Reklama