9.9.2017

9. září 2017 v 18:03 | B. |  Druhý Deník
Jsem ráda, že se vám článek o nákupech na začátek září líbil, třeba se někdo nechal inspirovat :). A konečně, do jídelníčku zbývají už jenom DVA DNY! :)
Tenhle článek bude opět asi trošilinku delší, pokud vás zajímají mé menší zážitky ze života :D.


To, že se těším tu snad nemusím ani psát, protože to píšu snad v každém deníkovém článku :D. Musím říct, že to neskutečně rychle uteklo. Musím se přiznat, že tyhle dva dny jsem si nastavila na solidní "cheat", jelikož pak ho budu mít jednou za 14 dní a ještě k tomu prozatím jedno jídlo, než se mi rozhýbe metabolismus. Dvanáctého večer si půjdu nakoupit a třináctého už pojedu, takže budou články s jídelníčkem v gramech atd. :)

Jinak dění v mém životě dostává celkem zajímavé obrátky, dostávám se do situací, do kterých jsem se dříve nedostávala, takže je to pro mě nové. Jedna věc je, že moje kamarádka, která by mohla být moje mamka (47 let) si našla přítele o rok mladšího, než jsem já (20 let). Hodně lidí se nad tím pozastavuje, ale já už ani ne, vždyť naopak by to bylo pro všechny normální. Také se musím přiznat, že jí takového "chlapa" celkem závidím.

Na to, kolik mu je, tak je neskutečně vyspělý a hodně mu to pálí. Kamarádka se rozvádí a on jí dává veškerou podporu, navíc její manžel byl vždy agresivní a dost často ji bil, takže s jeho hlavou ho snad dostane i do vězení, jelikož kamarádce píše výhružné smsky a pořád ji sleduje, už mám o ní celkem strach, ale díky němu se nemusím bát. Tohle je vážně někdo, na koho se lze spolehnout, i když předpokládám, že je to mezi nimi jen chvilkové, i tak jí to moc přeju. I já bych někdy někoho takového brala, nikdy jsem to nezažila :D. Nejvíc mě od něj dostala věta, když přijel z práce a řekl: ,,Musím nějak zajistit rodinu" :D.

Včera měl právě tento kamarádčin přítel, říkejme mu S., grilovačku na zahradě a já byla mezi pozvanými. Bohužel byl mezi pozvanými i ex a L. No, začínala jsem mít strach. Přišla jsem a na ex jsem se ani nepodívala, jelikož dva dny před tím jsem se dozvěděla, že se zhulil jako dobytek a dost dotěrně nabízel jedné mojí známé, aby u něj přespala, takže je mi jasné, co by se dělo. Já vím, že by mně to mohlo být jedno, ale to by mi nesměl psát, jak moc se změnil a "kecy kecy plác plác".

Potom mi začal psát zprávy, ačkoli seděl jen kousek ode mě, že jsem se na něj ani nepodívala a nepozdravila a že si se mnou přijde po nějaké době promluvit. Pak přišel L., který se o mě trošku opřel a já v periferním vidění zaregistrovala, že se to mému ex příliš nelíbí :D. Nicméně, nesnažila jsem se to nijak skrývat, klidně jsem si o L. hřála pod trikem ruce(když to ex zaregistroval, tak mi hned nabízel na zahřátí jeho kůži), smála se s ním atd. To už to asi ex nevydržel a přišel si popovídat. Myslela jsem, že jen na chvíli, ale bohužel se ode mě už celý večer ani nehnul... a skončilo to špatně.

Když už byl v docela solidním stavu opilosti, tak si mě odtáhl stranou, kde se mě pokoušel políbit, což mě celkem vyděsilo, takže nedošlo k ničemu. Pak tam na mě začal hulákat, že mě nedokáže pustit z hlavy a další podobné řeči a nakonec mi dost hnusně řekl, když viděl, jak se tvářím, že mu za to vlastně nestojím a odešel, načež rozbil příteli kamarádky gril, protože se o něj málem přizabil, takže jsem se zas málem studem propadla do země.

Nakonec jsme se s L. a ještě s kamarádem (J.) vydali popít do hospody. Ex šel domů. Večer jsem si bohužel příliš neužila, jelikož jsem měla zkaženou náladu z rozhovoru s ex. V hospodě už to bylo lepší a já viděla poprvé v životě L. opilého, což je zvláštní, když ho znám asi 6 let :D. Ale byl boží. Co se mi přestalo líbit bylo, když L. začal žárlit na J., který prý po mě údajně jede, o čemž jsem ani nevěděla. Nakonec se L. zvedl a odešel, tak jsem šla domů sama. Když jsem došla domů, tak mi napsal, že se omlouvá, že měl zkrat a zapomněl, že tam jsem :D. Takže jsem se celkem pobavila.

Nicméně, druhý den jsem si psala opět s ex, který se na dění vůbec nepamatoval. Podle mě má vážně dvě osobnosti, jednu, když nic nepije a pak druhou, když pije tvrdý alkohol nebo to přežene s trávou. A vážně si nejsem jistá, jestli bych někoho takového chtěla. Bohužel, začala jsem to poznávat celkem pozdě.

V úterý a nebo ve středu sepíšu článek o druhé návštěvě CPH a můžeme začít! :)


Mám nějakou dojímající se náladu :D.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jess Jess | Web | 9. září 2017 v 18:24 | Reagovat

No tak to byla teda grilovačka za všechny prachy. Docela jsem se u článku nasmála. :-D Taky se těším,,až budeš mít jídelníčky zpracované, budu si sem chodit pro inspiraci. ;-)

2 skinnyjuno skinnyjuno | 11. září 2017 v 10:20 | Reagovat

Máš tedy zajímavý zážitky, to se musí uznat :-D

3 Fit mommy Fit mommy | Web | 11. září 2017 v 11:22 | Reagovat

Taky mám mladšího chlapa, ale jen o 2 roky a má toho v hlavě víc, než ti všichni starší před ním. Jinak to musela být vážně povedená grilovačka :-D  :-D  :-D

4 Anahell Anahell | Web | 11. září 2017 v 15:49 | Reagovat

1. Máš moc krásný blog. :)
2. Tvůj článek je tak aw! Myslím, že by lidi celkově měli přestat řešit věk partnerů, protože je to o trochu jiných rozdílech.
3. Budu ráda, když mě podpoříš v mém návratu :)

5 Jajinka Jajinka | Web | 12. září 2017 v 13:00 | Reagovat

Prima článek. Jsem ráda, že na ex kašleš, když nezvládá pití. Já když piju tak začnu být v určitým bodě lítostivá a to je strašný :D

6 Elle Elle | Web | 12. září 2017 v 16:49 | Reagovat

ja tie tvoje články žeriem :-D

7 skinny-hannah skinny-hannah | Web | 12. září 2017 v 19:42 | Reagovat

Páni, ten jídelníček na míru ti závidím:)
A s klukama to je složitý:D:D Každopádně je vážné hezké, že ta tvá kamarádka má někoho, s kým ten rozvod zvládne lépe, to teda joo:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama