Návrat domů a k hubnutí

19. července 2016 v 11:41 | B. |  Deník
Tak jsem se včera vrátila skoro po týdnu domů :). Achjo, ani jsem se tam nestačila vzpamatovat a už jsem zase doma. Je mi zase trochu smutno, nicméně je čas vrátit se k plnění mého snu.


Ve středu ráno kolem 7.30 jsme už byli na cestě, čekala nás několika hodinové cesta do Vizovic, od nás je to přes polovinu republiky, takže si to asi umíte představit. Nicméně autem bych nejela, pro mě je cesta vlakem na festival skvělý zážitek. Popíjí se, zpívá se a seznemuje se s novými lidmi. Letos byl vlak zase parádní, jen mi přišlo, že v něm jede méně lidí, než v minulých letech.
Na místo jsme dojeli tuším kolem páte nebo čtvrté, nevím přesně. Miluju ten pocit, když přijíždíte a vítáte z vlaku ostatní a oni vítají zase vás, je tam hluk a najednou jste zase mezi svými :). Postavil se stan a první, co jsme potom udělali bylo, že jsme si zašli pro pivo Černá hora ^^. Naprosto srdeční záležitost, taky jsme šli pozdravit obsluhu, kdyždý rok chodíme ke stejnému stánku, takže ty lidi známe a rádi jsme je zase viděli. Bylo super kolem sebe slyšet moravštinu, protože miluju to nářečí, hrozně se mi to líbí :D.
První noc se hodně pilo, jedlo a tancovalo. Jenomže pršelo, takže vypadávala elektřina, tudíž nešla hudba a proto asi 3 hodiny hrál jeden kluk na kytaru, což bylo taky fajn, ale jsem zvyklá na živou hudbu první den. Šlo se spát pozdě a vstávalo se asi o hodinu později.
Abych to shrnula, celý fesťák jsem si moc moc užila, seznámila jsem se s novými lidmi, s Estonci, Bulhary a Finy, byla to paráda. S jídlem jsem si tam vůbec nelámala hlavu, jedla jsem pravidelně, nepřežírala jsem se, ale nejedla jsem zdravě, tam se jíst zdravě nedalo. Určitě jsem něco nabrala, ale je mi to naprosto jedno. Mám na to teď čas zase shazovat, mým cílem je do příštího léta mít obepnuté šaty a věřím si, že to dokážu :).
Letos mi to ale nehorázně moc uteklo, asi nejvíc za těch pár let, co tam jezdím, nestačila jsem se ani vzpamatovat. Za chvíli jdu převést fotky a videa do pc a jdu je dát na FB, mám toho hrozně moc a jsem ještě pořád unavená, takže se dostanu do svého režimu až zítra.
Teď vás jdu všechny oběhnout :). Doufám, že jste se měli hezky :).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Key Key | Web | 19. července 2016 v 13:12 | Reagovat

To je skvělé, že sis to tak užila :) Neboj se, tvůj cíl s obepnutými šaty ti určitě vyjde ;)

2 Cassie Cassie | Web | 19. července 2016 v 16:52 | Reagovat

Jsem ráda, že sis to užila :)

3 Emma Emma | Web | 19. července 2016 v 21:16 | Reagovat

to je dobře, že sis to užila :) :) na splnění cíle máš ještě času dost, to zvládneš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama