Špatná volba

19. června 2016 v 22:38 | B. |  Deník
Tak jo, nemyslela jsem si, že to tak bude, ale musím si přiznat jednu věc. Co se týče Dukanovy diety, nejspíš jsem neučinila tu nejšťastnější volbu. Ano, je pravda, že hubnutí jde velmi rychle, hlavně tedy na objem, je tu ale jedno velké ALE!
Dietu držím už třetím týdnem. Ze začátku jsem byla nadšená z úbytku a byla jsem přesvědčená, že tohle prostě musím vydržet. První týden byl pouze o bílkovinách, další už se začaly bílkovinné dny střídat se zelenino-bílkovinými.
První dva týdny musím říct, že byly naprosto v pořádku, nepociťovala jsem, že by mi něco chybělo. Avšak začal třetí týden. Začala jsem pociťovat hodně velkou únavu, hodně se mi znechutilo maso, jelikož Dukanova dieta je hlavně o mase, skoro jsem omdlévala. Moje tělo začalo doslova prosit o trochu "normálního" jídla, já jsem však neposlouchala a dietu držela dál.
Předevčírem se však stala jedna věc. Jezdím ráda 45 minut na rotopedu a v ten den jsem z něj po pár minutách málem spadla a nebylo mi dobře. Po nějaké době mi začaly obrovské křeče do břicha, nemohla jsem se ani hýbat, bylo mi opravdu hrozně zle. Zkusila jsem si vzít tedy kousek celozrnné housky a světe div se, po nějaké době se mi udělalo líp.
Dietu jsem tedy konzultovala. Bylo mi řečeno, že pro mě tahle dieta zkrátka není vhodná.
Ano, hubnutí je sice fajn, vše jde rychle dolů. Ale upřímně, raději budu, když to půjde pomalu, ale mému tělu to nijak neublíží.
Musím si zkrátka přiznat jednu věc - diety nejsou pro mě žádná vhodná věc. Žádná dieta, ale vhodná strava a pohyb :). Bohužel, nejsem typ, co by takovéto diety vydržel :(. Ano, sice to možná půjde pomaleji, ale pro mě je důležitější být zdravá :).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jajinka Jajinka | Web | 20. června 2016 v 9:43 | Reagovat

Hezky se to čte, že se po této dietě rychle hubne, ale ten zbytek tedy moc dobře nevypadá :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama