Červen 2016

TOP 4 fitnessek na instagramu

26. června 2016 v 21:56 | B. |  Tips
Tak jsem tak nějak dnes brouzdala po netu a hledala nějakou motivačku. Narazila jsem na pár fitnessek, které mají svůj instagram a přidávají na něj své úspěchy, jídlo a jiné :).
Je to super motivačka, přináším první čtyři ^^.
Linn Jacobsson
- Linn je prý 25 let, podle mě však vypadá tedy mnohem mladší, vůbec bych ji na tenhle věk netypla. Má tam spoustu fotek, které motivují, hodně fotek z fitka a fotky s jejím jídelníčkem. Postavu má krásně vypracovanou, jen mně se asi líbí trošičku širší boky :)


Rozpouštím se

25. června 2016 v 14:26 | B. |  Deník
Mám pocit, že se z toho vedra za chvíli rozpustím. Já totiž vedro moc dobře nesnáším, je mi vždy docela mizerně. Mnohem raději snáším zimu, jsem takový "odchov ze severu" :D.
Ano, léto ráda mám, ale nedělá mi to úplně dobře. Minulý rok v Chorvatsku jsem byla opravdu ráda za klimatizaci, jinak bych to tam asi nepřežila, moře bylo také jako kafe a to se rovnalo nulovému osvěžení. Jsem na sebe zvědavá tenhle rok, co budu dělat v těch Vizovích, zatím každý rok jsem do vedro dávala tak tak :D.
Jediné plus je, že máme na zahradě bazén, za což jsem opravdu moc ráda. Zrovna ale začíná bouřka, tudíž tam raději nepolezu :D.
Miluju bouřky, ale jenom, když jsem zalezlá doma nebo v kterékoliv budově, když jsem venku, tak se docela dost bojím, mám z toho docela velký strach.
Dnes budu cvičit 4. den s Jillian 1.level, ten 1.level mám ráda a vyhovuje mi, když jsem ale dělala level druhý, nějak jsem se s těmi cviky nemohla ztotožnit, tak se na ten druhý moc netěším.
Chtěla bych se vás zeptat, máte někdo nějaké zkušenosti s proteiny? Je vhodné si nějaký protein koupit, když chci úbytek na váze? :)
Snídaně: Müsli s konopným semínkem (emco) + mléko
Svačina: /
Oběd: Rýže basmati s kuřecím masem
Svačina: Chystám se na nízkosacharidové pečivo s okurkou
Večeře: Chystám si kuřecí salát s vajíčkem

Otrubovo-kakaové sušenky

24. června 2016 v 12:28 | B. |  Tips
Recept mám ozkoušený a je to opravdu výborné, třeba na svačinu nebo na snídani :).
Místo kakaa jsem zkusila udělat i otrubovo-skořicové sušenky a ty byly možná ještě o něco lepší, ale nesmí se to se skořicí moc přehnat.
Je to hodně jednoduché a hlavně téměř hned hotové :).
Recept jsem vzala z Dukanovy diety, kterou jsem vydržela max. přes 3 týdny, ale bylo mi už pak tak zle, že jsem s tím musela přestat. Sušenky si ale budu dělat pořád.


Just do it!

23. června 2016 v 14:14 | B. |  Deník
Tak nějak jsem ráda, že jsem si založila tenhle blog. Když jsem ho neměla, vždycky jsem tak nějak v tom cvičení a v tom zdravém stylu selhala, prostě mě to přestalo bavit, nebyla jsem pořádně namotivovaná.
Ale teď vím, že mám takovýhle blog, kde si můžu vše zapisovat, úspěchy, selhání atd. a vždy mě to nakopne víc na sobě makat, že sem prostě musím napsat, co se děje atd.
Jsem poslední dobou strašně namotivovaná, když mám čas, sednu si k PC a prohlížím si fotky slečen, které mají moji vysněnou postavu a tak nějak si začínám věřit, že to dokážu.

Inspirace 0.1

22. června 2016 v 15:20 | B. |  Bodies
Tak do toho :3

Jídelníček 21.6. 2016

21. června 2016 v 20:56 | B. |  Jídelníček
Mám opravdu kvalitní mobil s opravdu kvalitním foťákem :D.
Tak přináším alespoň pro představu :).

Snídaně: Řecký jogurt s jahodami, skořicí, chia semínky a lžičkou medu

Cheat days a relax

20. června 2016 v 13:02 | B. |  Relaxace
Tak jsem si tenhle týden udělala po velmi dlouho době trochu "prasecí" den. Když jsem dodržovala Dukanku, dodržovala jsem vše poctivě, ovšem jak jsem psala v předchozím článku, tohle pro mě prostě není a než se zničit, to raději budu hubnout zdravě a pomalu :).
Bylo mi doporučeno se tento týden najíst "normálně". Po dlouhé době jsem se teda zakousla do housky, udělala si brambory a nejlepší na tom všem byl příjem ovoce. Ovoce jsem totiž měla při dietě zakázané a už se ozvala absence sacharidů, hodně jsem sacharidy tenhle víkend doháněla a je mi mnohem lépe, než před pár dny.
Dnes jsem tedy začala jíst jinak, zařadila jsem zpět ovoce, které jsem postrádala, zařadím zpět i menší přílohy. Zjistila jsem, že pouze z masa, tvarohů a jogurtu zkrátka nemohu fungovat.
Neměla jsem ani sílu na to cvičit.Špatná volba

19. června 2016 v 22:38 | B. |  Deník
Tak jo, nemyslela jsem si, že to tak bude, ale musím si přiznat jednu věc. Co se týče Dukanovy diety, nejspíš jsem neučinila tu nejšťastnější volbu. Ano, je pravda, že hubnutí jde velmi rychle, hlavně tedy na objem, je tu ale jedno velké ALE!
Dietu držím už třetím týdnem. Ze začátku jsem byla nadšená z úbytku a byla jsem přesvědčená, že tohle prostě musím vydržet. První týden byl pouze o bílkovinách, další už se začaly bílkovinné dny střídat se zelenino-bílkovinými.
První dva týdny musím říct, že byly naprosto v pořádku, nepociťovala jsem, že by mi něco chybělo. Avšak začal třetí týden. Začala jsem pociťovat hodně velkou únavu, hodně se mi znechutilo maso, jelikož Dukanova dieta je hlavně o mase, skoro jsem omdlévala. Moje tělo začalo doslova prosit o trochu "normálního" jídla, já jsem však neposlouchala a dietu držela dál.
Předevčírem se však stala jedna věc. Jezdím ráda 45 minut na rotopedu a v ten den jsem z něj po pár minutách málem spadla a nebylo mi dobře. Po nějaké době mi začaly obrovské křeče do břicha, nemohla jsem se ani hýbat, bylo mi opravdu hrozně zle. Zkusila jsem si vzít tedy kousek celozrnné housky a světe div se, po nějaké době se mi udělalo líp.
Dietu jsem tedy konzultovala. Bylo mi řečeno, že pro mě tahle dieta zkrátka není vhodná.
Ano, hubnutí je sice fajn, vše jde rychle dolů. Ale upřímně, raději budu, když to půjde pomalu, ale mému tělu to nijak neublíží.
Musím si zkrátka přiznat jednu věc - diety nejsou pro mě žádná vhodná věc. Žádná dieta, ale vhodná strava a pohyb :). Bohužel, nejsem typ, co by takovéto diety vydržel :(. Ano, sice to možná půjde pomaleji, ale pro mě je důležitější být zdravá :).


Joanna Thomasová

10. června 2016 v 15:54 | B. |  Videa
Tahle inspirace je spíš pro ty, kterým se líbí "namakané" ženy :). Mně osobně se to nelíbí, vypadat bych takhle nechtěla, ale ona si šla za svým snem a to se mi líbí :).

Motivace od IVINY

5. června 2016 v 15:54 | B. |  Videa
Přináším další motivaci :) !