Květen 2016

Start s Dukanovou dietou

31. května 2016 v 11:50 | B. |  Deník
Jsem hrozná, poslední dobou vážně nemám vůbec čas na nic, ani na to sem psát. Ale budu se snažit, holt práce je práce :).
Včera jsem začala držet Dukanovu dietu. Doporučila mi ji jedna známa, která ji drží od ledna a za tu dobu zhubla asi 25 kilo. Tolik já zhubnout nechci, ale deset kilo by mi bodlo :D.
Dieta mi nepřijde nijak drastická, vlastně jde o to, že prvních pár dní jíte skoro samé bílkoviny. Jsou dovoleny všechny druhy ryb, drůbeží bez kůže, tvarohy, jogurty, vejce,... První dny se nejí vůbec žádné ovoce ani zelenina.
Po pár dnech přejdu na bílkovino-zeleninové dny :).
Dieta se mi líbí, podle mě je to těžké pro lidi, co mají rádi sladké.
A dost!

24. května 2016 v 13:39 | B. |  Deník
No, tak tyhle poslední dva týdny byly vážně o ničem. Jídelníček jsem si nehlídala, málo jsem se hýbala. Jak teď chodím do práce, vždy přijdu unavená domů a nemám už ani na nějakou aktivitu náladu.
Dnes jsem se ale na sebe po dlouhé době pořádně naštvala. Když jsem vše dodržovala tak, jak jsem chtěla, dařilo se mi a já na sobě pozorovala změny. Teď však zase pozoruji, jak jde vše znovu nahoru a necítím se dobře. Musím se prostě přemluvit i po práci něco dělat.
Pokud chci opravdu vypadat tak, jak chci, musím vydržet. Nebudu to ničím omlouvat, zkrátka je to moje blbost, že se mi nechtělo. Ale ode dneška si budu dávat už opravdu pozor. Nechci to zase vše zpět.
Také přiznám, že jsem vynechala pár dní s Jillian, a to jsem už byla u druhého levlu :/. Takže dnes jsem si založila notes, do kterého si vše budu psát, zrovna tak jako tady a s Jillian dnes začínám od nuly, aby to bylo pořádně.


Vypjaté dny

14. května 2016 v 13:30 | B. |  Deník
Moc se omlouvám, nebylo teď moc času něco přidávat na stránky, ani obíhat blogy. Poslední dny jsou trochu vypjaté, teď si zařizuji ještě nějaké věci na brigádu, měla jsem tam nějaké problémy, ale už je to vyřešeno. Na brigádu budu chodit 1krát do týdne, vychází to 4krát do měsíce, jelikož budu dělat "dvanáctky".
Práce je hodně o fyzické aktivitě, takže když jsem přišla první den v úterý domů, neměla jsem na nějaké cvičení ani pomyšlení. O jídelníčku tenhle týden ani nemluvím, tenhle týden byl takový ten, kdy jsem nestíhala ani správně jíst. Jeden den jsem se na sebe dost zlobila, ale nedá se nic dělat.
Nyní jsem v 2.levelu s Jillian, musím říct, že ten druhý level je pro mě velká makačka a tak nějak se nemůžu dostat do toho správného tempa, ale snažím se.


Hokejová mánie

7. května 2016 v 15:26 | B. |  Deník
Tak už ta hokejová atmosféra strhla i mě :D. Musím přiznat, že kolektivní sporty mě většinou vůbec nebaví - kromě hokeje. Hokej miluju snad už od malička, vždy jsem se na něj ráda dívala.
Patřím mezi ty lidi, co si nesmí nechat ujít ani jediný zápas a jakožto nervák u hokeje hodně vyvádím, včetně hlasitých projevů :D. Včerejší hokej byl báječný, upřímně jsem výhru našich vůbec nečekala. Byla jsem nadšená a náš brankář výborně vše vychytal. Je tam prostě znát ta mladá krev, i když jim nikdo moc nevěřil, ani já ne.
Těším se na dnešní zápas s Lotyšskem, doufám, že nám nenarostl hřebínek a že vše udržíme :). Akorát mám obavy příští týden ze zápasu se Švédy :D.
A co vy, koukáte? :)
Včera jsem bohužel neměla čas na cvičení, tudíž jsem dnes až docvičila 10. den 1. level s Jillian a zítra jdu na druhý. Plus jsem si dala 20 minut rotopedu po cvičení.
Přináším prozatimní jídelníček.

Snídaně - spánek
Svačina - Celozrnný toast se salátem a kuřecí šunkou + polníček
Oběd - žampióny s polníčkem
Svačina - /
Večeře: Chystám se na kuřecí maso na bazalce
Pití - voda s citrónem
Pohyb: 1. level s Jillian a 20min rotoped


Healthy food 1

5. května 2016 v 16:24 | B. |  Healthy food
Co si vyberete vy?:))


5.5.2016

5. května 2016 v 16:12 | B. |  Deník
Tak jo, tyhle poslední dva dny se mi nedařilo udržovat stravu tak, jak bych si představovala. Zařizovala jsem si věci na brigádu, nakonec mi stejně volali, že začínám až o pět dní později.
Kamarádka dělala včera na třetí pokus didaktický test z angličtiny, ale bohužel jí to asi nevyšlo, takže jsem skoro celý den strávila s ní a na jídlo nezbývalo moc času.
Včera jsem si musela dát cvičení s Jillian 2krát za sebou, protože jsem byla myšlenkami jinde a hůř se mi na to cvičení soustředilo, prvních 25 minut pro mě byla taková spíše "rozehřívačka".
Zítra to již bude 9. den a po 10. dni jdu na level 2, tak jsem zvědavá. Jednička už mě trochu začíná nudit a musím přiznat, že už mě z toho bolí docela i kolena :D.
Dnes přidám asi nějakou isnpiraci :).


6. den s Jillian aneb lepší se to

2. května 2016 v 19:39 | B. |  Deník
Tak jsem právě teď docvičila 6. den s Jillian a na to, že jsem prvních pár dní vážně umírala, se to velmi zlepšilo a na těch ani né 30 minut cvičení se těším. Dnes jsem dala ale před tím i rotoped (30min).
Pořád mě ale trochu bolí lýtka, takže někdy vypadám opravdu vtipně, když se zrovna zvednu ze židle :D. Před tím, když jsem se nehýbala, byla jsem pořád unavená, otrávená ze všeho.
Ale teď, když se hýbu, cítím se mnohem lépe a jsem šťastnější :). Od čtvrtka nastupuji na brigádu, kde budu dělat 12ky, tak se trochu bojím, že si rozházím stravu a cvičení. Ale nějak to určitě zvládnu, navíc práce je hodně aktivní, takže pohybu budu mít hodně. Dnes jsem bohužel nestihla jíst tak, jak jsem chtěla, ale špatné to není.
Teď k večeři si dělám batáty s lososem :).

Snídaně: míchaná vajíčka se slunečnicovým chlebem
Svačina: /
Oběd: Celozrné těstoviny s rajčaty
Svačina: /
Večeře: chystám se na lososa s batáty

Tělové mléko proti striím - babaria

1. května 2016 v 17:38 | B. |  Tips
Holky, tak jsem si před nedávnem koupila tenhle fajn tělový krém. Je určený na strie a musím říct, že je vážně skvělý a že já strie teda bohužel mám :).
Tělové mléko obsahuje šípkový olej s esenciálními mastnými kyselinami, buňky produkující kolagen a tak :).
Vážně doporučuji :).


Love fitness motivation

1. května 2016 v 14:33 | B. |  Videa
Tak když máme dnes toho 1.května, tak nějaká motivace :).
Ve dvou se to lépe táhne.