Proležené dny

26. dubna 2016 v 13:33 | B. |  Deník
Omlouvám se, že jsem posledních pár sní nic nepřidala, ale před pár dny mě přepadla pořádná chřipka. Ještě minulý týden jsem si musela do školy zařizovat něco okolo přerušení a už jen pohled na tu budovu, do které jsem chodila, mi nedělal dobře. Byla jsem ráda, že šla se mnou kamarádka, jinak bych tam možná ani nedokázala vstoupit. Snažila jsem se tam přijít po přestávce, abych nikoho nepotkala a nemusela vysvětlovat, proč přerušuji. Opravdu tu školu nemám ráda a pokud mám něčeho v životě litovat, tak je to nástup na tuto určitou školu. Myslím, že na gymplu bych se měla mnohem lépe, protože jsem studijní typ.
Jak už jsem řekla, stres umí u mě velké věci. Tudíž návštěvou ve škole jsem si dost přihoršila a několik hodin po té mi začalo být opravdu zle. Pořád jsem jen ležela, pila hořký zelený čas a sem tam si ždibla suchého rohlíku. Opravdu jsem neměla na to při nemoci dodržovat nějaký správný jídelníček.
Teď už je mi lépe, avšak ještě dnes jsem o čaji a suchém rohlíku, jelikož by mi jiná strava nemusela udělat dobře. Nejsem na sebe naštvaná, že jsem teď pár dní necvičila a nejedla správně, v nemoci to prostě nejde a já musím svoje tělo nechat odpočinout, když si to žádá.
Tak jsem zase zpět a doufám, že zdravá.

P.S. Jak jsem byla nemocná, opět se mi vrátily špatné sny, hodně na ně trpím. Třeba dnes se mi zdálo, že mi nějaká slečna propíchala ruku nůžkami :D. Mimochodem u nás na severu je sníh, do toho začala bouřka a kroupy - aneb počasí se asi zbláznilo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Effy Effy | E-mail | Web | 27. dubna 2016 v 3:35 | Reagovat

Šmarjáá nestraš, taky jsem ze severu, ale sníh sem nedorazil, tak snad to tak zůstane ??? Jsem ráda, že jsi opět zpět, docela jsi se z toho dostala rychle. Já nemocná skoro vůbec nebývám, ale jak to jednou přijde, je to na hodně dlouhou dobu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama