Asi umírám

30. dubna 2016 v 13:16 | B. |  Deník
Mám pocit, že za chvíli umřu :D. Právě jsem docvičila 4. den s Jillian Michaels a dává mi to pěkně zabrat. Na to, že to má pouze něco kolem 30 minut a z toho asi 5 minut protahování, je to nesmírná fuška. Nemám ráda hlavně kliky a jakékoliv cviky na břicho, prostě mi to nejde, ale snažím se.
Krom toho - hrozně mě bolí z toho cvičení lítka, ale překonávám to, vím, že se to ztratí. Musím říct, že mě to cvičení první den vůbec nebavilo, ale dnes už jsem se na to vyloženě těšila :).
Dneska jsou Čarodejnice, budete nějak slavit? Já ano, jako každoročně :D. Takže padne určitě nějaké to pivo, navíc kamarád má narozeniny. Přijíždí k nám rok co rok pouť a atrakce, čili do pěti do rána budu asi tam, líbí se mi, že to tu takhle chodí, není to žádná nuda :).
Zítra si dám 45 minut rotoped a 30 minut s Jillian, abych vyběhala tuhle noc, na kterou se těším a pivo si prostě jednou za čas neodepřu :).
Tak, a teď si jdu udělat mé oblíbené žampiony a zelený čaj :).
Nakonec tady fotka mojí vysněné postavy, i když já budu mít určitě širší boky, mám širokou pánev. A rozčiluje mě, jak všude na fotkách mají holky krásná prsa i přes to, že hodně cvičí. To já asi teda rozhodně nikdy mít nebudu! :D
Jděte si za svým snem!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama