Duben 2016

Proměna za 9 měsíců s Jillian a dalšími

30. dubna 2016 v 13:20 | B. |  Videa
Dokázala to ona, dokážete to i VY!


Asi umírám

30. dubna 2016 v 13:16 | B. |  Deník
Mám pocit, že za chvíli umřu :D. Právě jsem docvičila 4. den s Jillian Michaels a dává mi to pěkně zabrat. Na to, že to má pouze něco kolem 30 minut a z toho asi 5 minut protahování, je to nesmírná fuška. Nemám ráda hlavně kliky a jakékoliv cviky na břicho, prostě mi to nejde, ale snažím se.
Krom toho - hrozně mě bolí z toho cvičení lítka, ale překonávám to, vím, že se to ztratí. Musím říct, že mě to cvičení první den vůbec nebavilo, ale dnes už jsem se na to vyloženě těšila :).
Dneska jsou Čarodejnice, budete nějak slavit? Já ano, jako každoročně :D. Takže padne určitě nějaké to pivo, navíc kamarád má narozeniny. Přijíždí k nám rok co rok pouť a atrakce, čili do pěti do rána budu asi tam, líbí se mi, že to tu takhle chodí, není to žádná nuda :).
Zítra si dám 45 minut rotoped a 30 minut s Jillian, abych vyběhala tuhle noc, na kterou se těším a pivo si prostě jednou za čas neodepřu :).
Tak, a teď si jdu udělat mé oblíbené žampiony a zelený čaj :).
Nakonec tady fotka mojí vysněné postavy, i když já budu mít určitě širší boky, mám širokou pánev. A rozčiluje mě, jak všude na fotkách mají holky krásná prsa i přes to, že hodně cvičí. To já asi teda rozhodně nikdy mít nebudu! :D
Jděte si za svým snem!!!


Motivace od Kristýny Luňáčkové

27. dubna 2016 v 16:13 | B. |  Videa
Tohle video jsem našla dnes v noci. Koukala jsem na spousty podobných videí, ale tady mě zkrátka upoutala ta hodně viditelná změna postavy :)! Paráda a tleskám!
Tak honem honem cvičit! :D


Proležené dny

26. dubna 2016 v 13:33 | B. |  Deník
Omlouvám se, že jsem posledních pár sní nic nepřidala, ale před pár dny mě přepadla pořádná chřipka. Ještě minulý týden jsem si musela do školy zařizovat něco okolo přerušení a už jen pohled na tu budovu, do které jsem chodila, mi nedělal dobře. Byla jsem ráda, že šla se mnou kamarádka, jinak bych tam možná ani nedokázala vstoupit. Snažila jsem se tam přijít po přestávce, abych nikoho nepotkala a nemusela vysvětlovat, proč přerušuji. Opravdu tu školu nemám ráda a pokud mám něčeho v životě litovat, tak je to nástup na tuto určitou školu. Myslím, že na gymplu bych se měla mnohem lépe, protože jsem studijní typ.
Jak už jsem řekla, stres umí u mě velké věci. Tudíž návštěvou ve škole jsem si dost přihoršila a několik hodin po té mi začalo být opravdu zle. Pořád jsem jen ležela, pila hořký zelený čas a sem tam si ždibla suchého rohlíku. Opravdu jsem neměla na to při nemoci dodržovat nějaký správný jídelníček.
Teď už je mi lépe, avšak ještě dnes jsem o čaji a suchém rohlíku, jelikož by mi jiná strava nemusela udělat dobře. Nejsem na sebe naštvaná, že jsem teď pár dní necvičila a nejedla správně, v nemoci to prostě nejde a já musím svoje tělo nechat odpočinout, když si to žádá.
Tak jsem zase zpět a doufám, že zdravá.

P.S. Jak jsem byla nemocná, opět se mi vrátily špatné sny, hodně na ně trpím. Třeba dnes se mi zdálo, že mi nějaká slečna propíchala ruku nůžkami :D. Mimochodem u nás na severu je sníh, do toho začala bouřka a kroupy - aneb počasí se asi zbláznilo.


20.4.2016 - žampiony všude

20. dubna 2016 v 18:30 | B.
Tak nějak jsem už včera neměla čas napsat jídelníček :). Jsem hrozná, ale pořád bych buď jedla jen žampiony nebo špenát. Poslední dobou mám pocit, že bych tohle mohla jíst pořád. Moc lidí kolem mě žampiony rádo nemá, takže se mi hodně diví. Co vy, máte rádi houby? Já houby obecně kromě žampionu tolik nemusím, ale snědla bych je také asi bez problémů. Žampion mi přijde chuťově prostě jinadší, než ostatní houby.
Teď zařizuji přerušení studia ve škole, takže zase nervy na pochodu, ale snažím se myslet pozitivně :).

Včerejší jídelák
Snídaně: 1 vajíčko
Svačina: banán
Oběd - Celozrné těstoviny se špenátem
Svačina: ×
Večeře: 1 malý plátek kuřečího masa + medvědí česnek (doporučuji)
Pití - čistá voda, bio zelený čaj
Pohyb: 45 minut rotoped, 5km chůze

Dnešní jídelák
Snídaně: Muffin s borůvkami
Svačina: ×
Oběd: žampiony s medvědím česnekem
Svačina: Rajčata
Večeře: Chystám se na knekebrot s kuřečí šunkou (97% masa)
Pití: voda, 250 ml nestea, bio zelený čaj
Pohyb: 1. den cvičení s Jillian MichaelsInspirace - zadní část

20. dubna 2016 v 18:17 | B. |  Bodies
Tak nějak můj asi největší sen mít taky tak krásný zadek! :D
Hlavně bez pomerančové kůže :)

Nakopnutí od Nelly Cadlenson

19. dubna 2016 v 16:33 | B. |  Videa
Tak jsem včera narazila na blog jedné slečny pod doménou Nella Cadlenson :). Po shlédnutí videa jsem byla "opět nakopnutá". Vždycky mi toto velmi pomáhá a souhlasím se slečnou s tím, že se na vše musí rozhodně postupně :).
Zde je i celý článek k videu - Klik

Inspirace - bříška

19. dubna 2016 v 16:28 | B. |  Bodies
První inspirace se zaměřením na krásná plochá bříška. Jak už jsem řekla, nemám ráda, pokud má holka vyloženě jeden velký pekáč buchet, ale něco decentního :).
Zrovna já nemám na břiše skoro žádný špíček, ale ideální to rozhodně není.

Relaxace aneb mozkový orgasmus z 3D zvuků

18. dubna 2016 v 21:46 | B. |  Relaxace
Tak vám nevím, jestli jsem sto let za opicema, ale tohle jsem objevila teprve nedávno. Mám totiž docela problém se spánkem a od té doby, co znám tyto 3D zvuky, se mi krásně usíná. Je úžasné si toto pustit do sluchátek a poslouchat. Vyvolává to ve mně příjemné pocity, hodně se uvolním a je mi mnohem lépe :). Běhá mi tak trochu z tohoto mráz po zádech.
Doporučuji všem, kteří mají problém se spánkem, či se potřebují uvolnit a cítit se lépe, mně toto velmi pomohlo. Přidávám Vám se pár mých oblíbených videí, mezi moje nejoblíbenější patří právě slečně jménem Maria, která má svůj YT kanál zde (GentleWhispering). Poslouchala jsem podobná videa i od dalších slečen, ale tato má pro mě nejlepší videa. Zároveň sem dávám i videa, která od Marii nejsou, ale jsou také skvělé na poslech.
Například poslední video mě ze začátku trošku děsilo, zvuky jsou až příliš reálné a já se musela se sluchátky otáčet :D.